• Akcja charytatywna.

• W ramach tegorocznych obchodów Dnia Pluszowego Misia nasze przedszkole organizuje akcję charytatywną.

Będziemy zbierać NOWE maskotki (z metką) dla małych pacjentów Szpitalnego Oddziału Dziecięcego w Bochni.

Zbiórka misiów potrwa do czwartku, 15 grudnia.

Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci do włączenia się w niniejszą akcję.

Pomaganie ma moc!

Zbiórka misiów potrwa do czwartku, 15 grudnia.

Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci do włączenia się w niniejszą akcję.

Pomaganie ma moc!

• Pasowanie na Starszaka!

• Uroczystość Pasowania na Starszaka zbiegła się z Narodowym Świętem Niepodległości - od najmłodszych lat uczymy się ról społecznych - Kto Kim będzie -przyszłość pokaże-ale zawsze będziemy Polakami.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej  uroczystości. Było na poważnie, na wesoło i na ,,,słodko!!!

• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!

• Wszystkie nasze Przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się i utrwalają wartości i tradycję naszego narodu.Dzień Niepodległości uczczony był w różny sposób  od wspólnego  zaśpiewania Hymnu po poważne akademię.

• Bajkowy DZIEŃ!!

• 5 LISTOPADA obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki - w naszym przedszkolu obchodziliśmy go w poniedziałek. Co Kto zgubił? Kto czego szukał?- ZGADUJ -ZGADULA- gdzie trafi czarodziejska kula?

W każdej grupie było kolorowo, bajkowo i magicznie! Goście specjalni ...tańczyli z Przedszkolakami!!!

• Poczytaj Przedszkolakowi!

• Zainspirowane tematyką minionego tygodnia "Tygryski", zaaranżowały "Leśny kącik czytelniczy" 🌳🤓📚, rozpoczynając tym samym cykl spotkań pt. "Poczytaj Przedszkolakowi" 📚🙋

Największe tajemnice lasu zdradziła dzieciom Pani Barbara Wiśniewska - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Brzękowskiego w Nowym Wiśniczu, opowiadając szereg niezwykłych, jesiennych historii 🍂🍁🍎🍐🥕

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!