• OTWARCIE NOWEGO BUDYNKU PRZEDSZKOLA W OLCHAWIE

• Miniony weekend - choć deszczowy, obfitował w kolory.

Ubrane w urokliwe stroje dzieci, zainaugurowały uroczystość otwarcia Przedszkola i Świetlicy Wiejskiej w Olchawie.

W ilustracji ruchowej wiersza J. Tuwima, wspólnie z głównym bohaterem - "Panem Hilarym", uporczywie szukały tytułowych okularów, by następnie bawić się przy dźwięcznej piosence "Hands up, hands down".

Symbolicznego przecięcia wstęgi, w towarzystwie licznie przybyłych gości dokonała Pani Dyrektor Maria Stary. Nowa przestrzeń społeczno-edukacyjna została poświęcona i pobłogosławiona.

Wyrażamy ogromną wdzięczność wobec Szanownych Gości za wyrazy najwyższego uznania, szczere gratulacje serdeczne życzenia oraz cenne podarunki.

Kłaniamy się również naszym Darczyńcom:

• Sz.P. Dyrektor Teresie Nicze
            • Sz.P. Magdalenie i Łukaszowi Daniec
            • Sz.P. Teresie i Szczepanowi Grabarz
            • Sz.P. Gabrieli i Łukaszowi Jewuła
            • Sz.P. Agnieszce i Piotrowi Kożuchowicz
            • Sz.P. Paulinie i Grzegorzowi Mochel
            • anonimowym Rodzicom oraz Dziadkom naszych Przedszkolaków
            • Firmie P.U.H. FILAR Marek Stochel

Jesteśmy przekonani, że oddana inwestycja, udzielone wsparcie i dalsza owocna współpraca zapewni dzieciom doskonałe warunki do rozwoju oraz beztroskiego, a zarazem bezpiecznego spędzania czasu w przyjaznej przestrzeni.

Po obszerniejszą fotorelację z niniejszego wydarzenia odsyłamy na stronę:

• Bezpieczni na drodze!

• W miniony poniedziałek /25.09.23r./ nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci. Przypomnieli Nam zasady bezpiecznego ruchu drogowego i pieszego. Nadarzyła się okazja przymierzyć prawdziwe kajdanki i poćwiczyć przechodzenie przez pasy przy sygnalizatorze świetlnym.

Dziękujemy serdecznie za cenną naukę !

• Uwaga! Rodzice!

• Drodzy Rodzice! Zwracamy się z prośbą aby do przedszkola po Dziecko przychodziła Jedna Osoba Dorosła, jeżeli przychodzą inni Członkowie Rodziny ...bardzo Prosimy aby pozostali na zewnątrz budynku!

Zabrania się oczekiwania na Dziecko w czasie rozdawania posiłków na korytarzu w pobliżu jadalni lub kuchni! Można w tym czasie np. zrobić małe zakupy!

Powyższe zalecenia  mają na uwadze bezpieczeństwo i higienę spożywania posiłków Waszych Kochanych Dzieci!!! Przedszkole NIE ponosi odpowiedzialności za starsze rodzeństwo, które pozostaje w szatni...i wpuszcza do przedszkola przez okna swoich kolegów!

Bardzo Prosimy podejść do spraw poważnie . Liczymy na Wasze zrozumienie!

• Z wizytą u Strażaków!!

• W piątek 22.09.23r. wszystkie Przedszkolaki wybrały się do Ochotniczej Straży Pożarnej w naszej miescowości. Mogliśmy zobaczyć  i poćwiczyć pierwszą pomoc, utrwalić ważne numery alarmowe, zapoznać się ze sprzętem strażackim  oraz podziękować Strażakom za Ich pomoc i pracę!

Na pożegnanie każdy był poczęstowany ...cukierkiem , nie byle jakim lecz strażackim!

ZAPRASZAMY DO GALERII!

• Dzień Przedszkolaka!

• Dnia 20 września w całej Polsce obchodzimy Dzień Przedszkolaka!

Były lody dla ochłody, tańce w rytmie  disco, specjalny Gość, który wręczał Medal SUPER Przedszkolaka......i dużo zabawy!

Zapraszamy do Galerii zdjęć!!!

• Uwaga Rodzice!

• Serdecznie zapraszamy na zebranie  Trójek  lub  Czwórek Rady Rodziców

18 września  /tj. poniedziałek/ o godz. 17.00! Obecność Wszystkich Członków mile widziana!!!

• Uwaga Rodzice!!!

• Linki z dostępem do programu iPrzedszkole /płatność i obecność dzieci/ będą wkrótce wysyłane na adresy meilowe podane w Waszych wnioskach składanych do przedszkola! Prosimy o cierpliwość!

• Witamy PRZEDSZKOLE!

• ŻEGNAMY WAKACJE!!!

WITAMY PRZEDSZKOLE!!!

Witamy  Wszystkich PRZEDSZKOLAKÓW   oraz  ICH  RODZICÓW!!! Szczególnie serdecznie witamy Tych co po raz pierwszy przekroczyli próg naszego przedszkola oraz naszych oddziałów w Muchówce i w Olchawie! Zaczynamy....nowy rok przedszkolny!