• Dziękujemy Rodzicom

o słońca:
                                                                    ona daje życie.
                                                                                      Henryk Sienkiewicz

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom Mai B. z grupy Tropiciele za przyniesione do przedszkola rekwizyty i papier!!!

Gorące podziękowania dla Rodziców Nikodema  B. z grupy Tropiciele za ryzy papieru ksero!!!

Serdecznie DZIĘKUJEMY  Panu Mateuszowi - Tatusiowi Huberta oraz Piotrusia z grupy Poziomek oraz Jeżyków-

za sprawną obsługę i naprawę naszego sprzętu audiowizualnego!!!

Gorące podziękowania dla Babci Marioli i Dziadka Marka - dziadków Amelki z grupy Smerfy za kupno pięknej choinki!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM KRYSTIANA M. Z GRUPY SMERFY ZA PRZYNIESIONE DO GRUPY ZABAWKI!!!